Konferenci organizē Latvijas Nacionālā bibliotēkas (LNB) Bibliotēku attīstības centrs sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmijas Terminoloģijas komisijas (LZA TK) Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisiju.

Šī gada konferences tēmas:

• Latvijas Zinātņu akadēmijas terminoloģijas komisijas un saskarnozaru apakškomisiju darbība;
  • Terminoloģijas problemātika normatīvajos dokumentos;
  • Aktuāli terminoloģijas projekti un resursi.

Ar savu pieredzi terminoloģijas darbā dalīsies Valsts valodas centra terminologi, LZA TK Informācijas tehnoloģijas, telekomunikācijas un elektronikas terminoloģijas apakškomisijas, kā arī  bibliotēku un arhīvu nozari pārstāvošās LZA TK Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisijas pārstāvji.

Ieskatu  nozīmīgos terminoloģijas projektos un jaunos terminoloģijas resursos sniegs kolēģi no Latvijas Zinātņu akadēmijas Terminoloģijas komisijas,  Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Liepājas Universitātes, valodu tehnoloģiju uzņēmuma “Tilde”.

Konferences mērķauditorija: bibliotēku nozares un saskarnozaru speciālisti, terminoloģijas darba speciālisti, studenti un citi interesenti.

Konferences programma

Pieteikšanās, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu, līdz 3. oktobrim.

Papildu informācija:

LNB Bibliotēku attīstības centrs