Pierakstīties jaunumiem

Jaunumi

Bibliotekārs 
Jauna izglītības programma lasīšanas veicināšanas kompetences pilnveidei 
Bibliotēkas vadītājs 
​​​​​​​Kultūras ministrija izsludina atklātu konkursu uz Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktora amatu 
Aicinām Latvijas skolas, bibliotēkas un grāmatnīcas marta noslēgumā atzīmēt Eiropas autoru dienu! 
Digitālo pakalpojumu bibliotekārs 

Skatīt vairāk

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.

Profesionālie resursi

Ilustrācijas autore: Laura Lukeviča

2023. gada sākumā Bibliotēku portāla redakcija ir sakārtojusi sadaļu “Profesionālie resursi”, lai bibliotekāriem un citiem interesentiem būtu ērti pieejami un pārskatāmi dažādi darbā un sevis pilnveidē noderīgi materiāli.

Sadaļai ir piecas apakšsadaļas:

  1. “Konferences, semināri u.c.” – konferenču, semināru un lekciju ieraksti un prezentācijas, arhīvs tiek arvien papildināts.
  2. Literatūras ceļvedis” – ved uz jauno tīmekļvietni www.literaturascelvedis.lv, kur pieejami ne vien jaunākie izdevuma apskati, bet arī ērti pārskatāms “Literatūras ceļveža” arhīvs.
  3. “Virtuālās trešdienas bibliotekāriem” – bibliotekāru iemīļotā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēku attīstības centra veidotā video sērija, kuras arhīvs nu ērti pieejams.
  4. “Sarunas par grāmatām un lasīšanu” – kopš 2020. gada LNB skaņu studijā notiek sarunas, kas no dažādiem rakursiem izvērš ekspozīcijā “Grāmata Latvijā” iezīmētās tēmas.
  5. “Vadlīnijas un izdevumi” – regulāri atjaunināta apakšsdaļa Excel dokumenta formā ar iespēju atlasīt meklētās vadlīnijas un bibliotekāriem darbā noderīgus izdevumus pēc tēmas.

Aicinām ielūkoties un ikdienā regulāri atgriezties.