Pierakstīties jaunumiem

Jaunumi

LATVIJAS AVĪZE: Vai noteiks “kultūras grozu”? 
2020. gada valsts budžets Kultūras ministrijas atbildības jomās – 180 038 642 eiro 
Pasniegti atzinības raksti par radošo ieguldījumu un mūža darbu kultūrā 
Publiskās bibliotēkas skaitļos – toreiz (1927–1937) un tagad 
Birmingemas bibliotēka iekrāsosies sarkanbaltsarkana 
KM: ieguldījumi kultūras mantojumā ir būtisks faktors reģionu ilgtspējīgai attīstībai 

Skatīt vairāk

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.

Speciālistu kontakti

Tā kā nereti nozares speciālistiem rodas nepieciešamība sazināties, piemēram, ar augstskolu bibliotēku direktoriem / vadītājiem vai visiem metodiskā darba koordinatoriem, ir izveidota un tikai Latvijas Bibliotēku portālā pieejama nozares speciālistu datubāze. Šajā datubāzē atradīsiet valsts nozīmes bibliotēku direktoru / vadītāju, augstskolu bibliotēku direktoru / vadītāju, reģionu galveno bibliotēku direktoru / vadītāju, metodiskā darba koordinatoru kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, bibliotēka, amats, tālrunis, e-pasts). Jūsu ērtībai pieejama arī meklēšana un iespēja atlasīt kādu konkrētu amata kategoriju.

Datubāze tiks papildināta balstoties uz nozares speciālistu ieteikumiem.

 

Vārds Amats Tālrunis E-pasts Bibliotēka
Aija Janbicka-Vība Valsts nozīmes bibliotēkas direktors/vadītājs 67089443 aija.janbicka-viba@rtu.lv Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskā bibliotēka
Andrejs Ančs Metodiskā darba koordinators 28608870 andrejsancs@gmail.com Rēzeknes Centrālā bibliotēka
Evita Lantrāte Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 64207226; 26664430 evita.lantrate@va.lv Vidzemes Augstskolas bibliotēka
Baiba Blumfelde Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 63629658; 20056913 baiba.blumfelde@ventspils.lv Ventspils bibliotēka. Ventspils Augstskolas bibliotēka
Ilona Kauce Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67100551 kauce.i@tsi.lv Transporta un sakaru institūta bibliotēka
Dace Cīrule Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67015815 dace.cirule@sseriga.edu SIA "Stockholm School of Economics in Riga" bibliotēka
Ludmila Viļumova Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67616598 ludmila.vilumova@turiba.lv SIA "Biznesa augstskola Turība" bibliotēka
Asnate Kivle Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67089808 asnate.kivle@rbs.lv RTU Rīgas Biznesa skolas bibliotēka
Ligita Gjortlere Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67039221 ligita@rgsl.edu.lv Rīgas Juridiskās augstskolas Juridiskā bibliotēka
Ilona Geža Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67677832 library@rai.lv Rīgas Aeronavigācijas institūta bibliotēka
Ilze Švirkste Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 29441103 Ilze.Svirkste@rta.lv Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas bibliotēka
Iveta Krūmiņa Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 29466511 bibliotekalutaka@gmail.com Lutera Akadēmijas bibliotēka
Līga Krūmiņa Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 20233675; 26333268 liga.krumina@liepu.lv Liepājas Universitātes bibliotēka
Margarita Zaļūksne Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67543435 margarita.zaluksne@lspa.lv Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas Sporta nozares bibliotēka
Laila Tīģere Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67076868 Laila.Tigere@mil.lv Nacionālās aizsardzības akadēmijas bibliotēka
Jānis Putāns Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 22302311 janis.putans@lma.lv Latvijas Mākslas akadēmijas bibliotēka
Jurita Šifere Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67114801 biblioteka@lka.edu.lv Latvijas Kultūras akadēmijas bibliotēka
Guntis Dišlers Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67753360; 22008895 biblioteka@kra.lv Latvijas Kristīgās akadēmijas Zinātniskā bibliotēka
Gita Komarova Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67161112 gita.komarova@latja.lv Latvijas Jūras akadēmijas bibliotēka
Evita Stankeviča Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67223847; 20217865 evita.stankevica@jvlma.lv Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas bibliotēka
Elita Barga Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 27040011 biblioteka@eka.edu.lv Ekonomikas un kultūras augstskolas bibliotēka
Regīna Tereščenkova Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 65420111 regina.terescenkova@du.lv Daugavpils Universitātes bibliotēka
Gita Komarova Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67500259; 25618632 gita.komarova@riseba.lv Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” bibliotēka
Edīte Jurjāne Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67360279; 26439649 edite.jurjane@ba.lv Banku augstskolas bibliotēka
Natalja Gratkovska Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67100541 biblio@bsa.edu.lv Baltijas Starptautiskās akadēmijas Centralizētā bibliotēkas sistēma
Inese Šaršune Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 24991330 rarzibibl@inbox.lv Laterāna Pontifikālās Universitātes filiāles Rīgas Augstākās Reliģijas zinātņu institūta bibliotēka
Venta Kocere Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67033955; 29549145 venta.kocere@lu.lv Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēka
Ilona Dobelniece Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 29465214 llufb@llu.lv Latvijas Lauksaimniecības universitātes Fundamentālā bibliotēka
Ināra Aploka Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67409196 Inara.Aploka@rsu.lv Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēka
Mārīte Saviča Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67034864 marite.savica@lu.lv Latvijas Universitātes Bibliotēka
Venta Kocere Valsts nozīmes bibliotēkas direktors/vadītājs 67033955; 29549145 venta.kocere@lu.lv Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēka
Ilona Dobelniece Valsts nozīmes bibliotēkas direktors/vadītājs 29465214 llufb@llu.lv Latvijas Lauksaimniecības universitātes Fundamentālā bibliotēka
Ināra Aploka Valsts nozīmes bibliotēkas direktors/vadītājs 67409196 Inara.Aploka@rsu.lv Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēka
Mārīte Saviča Valsts nozīmes bibliotēkas direktors/vadītājs 67034864 marite.savica@lu.lv Latvijas Universitātes Bibliotēka
Aija Janbicka-Vība Augstskolas bibliotēkas direktors/vadītājs 67089443 aija.janbicka-viba@rtu.lv Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskā bibliotēka
Andris Vilks Valsts nozīmes bibliotēkas direktors/vadītājs 67806100 andris.vilks@lnb.lv Latvijas Nacionālā bibliotēka
Sandra Picalcelma Metodiskā darba koordinators 63627361 sandra.picalcelma@ventspils.lv Ventspils bibliotēka
Kristīne Kīne Metodiskā darba koordinators 64250830 kristine.kine@vcb.valmiera.lv Valmieras bibliotēka
Aija Rudīte Metodiskā darba koordinators 64722965 aija.rudite@valka.lv Valkas novada Centrālā bibliotēka
Vija Ratniece Metodiskā darba koordinators 63182154 vija.ratniece@tukums.lv Tukuma bibliotēka
Evita Gleizde Metodiskā darba koordinators 67387156 evita.gleizde@biblioteka.salaspils.lv Salaspils novada bibliotēka
Gida Zepkāne Metodiskā darba koordinators 67848088 Gida.Zepkane@riga.lv Rīgas Centrālā bibliotēka
Valentīna Viša Metodiskā darba koordinators 64607193 valentina.visa@rezeknesnovads.lv Rēzeknes novada pašvaldības Kultūras nodaļa
Ruta Suseja Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 64622061 ruta.suseja@rezeknesbiblioteka.lv Rēzeknes pilsētas Centrālā bibliotēka
Velta Beča Metodiskā darba koordinators 65381229 velta.b@preilubiblioteka.lv Preiļu Galvenā bibliotēka
Aija Žilvinska Metodiskā darba koordinators 65071945 aija.zilvinska@ocb.lv Ogres Centrālā bibliotēka
Daiga Puķīte Metodiskā darba koordinators 64820913 daiga.pukite@madona.lv Madonas novada bibliotēka
Elita Zirne Metodiskā darba koordinators 65781194 elita@ludzasbiblio.lv Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka
Inta Meļihova Metodiskā darba koordinators 65307181 inta.melihova@livanub.lv Līvānu novada Centrālā bibliotēka
Broņislava Sauka Metodiskā darba koordinators 64022306 bronislava.sauka@limbazi.lv Limbažu Galvenā bibliotēka
Anita Zūna Metodiskā darba koordinators 63424210 anita.zuna@liepaja.lv Liepājas Centrālā Zinātniskā bibliotēka
Daina Girvaite Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 22428315 Daina.Girvaite@kuldiga.lv Kuldīgas novada p/a “Kuldīgas galvenā bibliotēka”
Žaneta Moiseja Metodiskā darba koordinators 65623572 kraslbibl@apollo.lv Krāslavas novada centrālā bibliotēka
Sanita Usāne Metodiskā darba koordinators 67760066 sanita.usane@jurmala.lv Jūrmalas Centrālā bibliotēka
Dzintra Punga Metodiskā darba koordinators 63007745 Dzintra.Punga@biblioteka.jelgava.lv Jelgavas pilsētas bibliotēka
Rudīte Kļaviņa Metodiskā darba koordinators 65232275 rudite.klavina@gmail.com Jēkabpils Galvenā bibliotēka
Iveta Erica Metodiskā darba koordinators 64471460 iveta@gulbenesbiblioteka.lv Gulbenes novada bibliotēka
Rasa Logina Metodiskā darba koordinators 63781871 rasa.logina.dobbibl@gmail.com Dobeles novada Centrālā bibliotēka
Marina Baranovska Metodiskā darba koordinators 65431949 marina.baranovska@dnkp.lv Daugavpils novada bibliotēku metodiskais centrs
Anna Pakere Metodiskā darba koordinators 65476341 anna.pakere@lcb.lv Latgales Centrālā bibliotēka
Zaiga Eglīte Metodiskā darba koordinators 64123644 zaiga.eglite@biblioteka.cesis.lv Cēsu Centrālā bibliotēka
Santa Gudža Metodiskā darba koordinators 63922858 santa.gudza@bauskasbiblioteka.lv Bauskas Centrālā bibliotēka
Vita Romanovska Metodiskā darba koordinators 64522113 metodike@balvurcb.lv Balvu Centrālā bibliotēka
Astra Pumpura Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 63623598 astra.pumpura@ventspils.lv Ventspils bibliotēka
Daiga Rokpelne Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 64281445 daiga.rokpelne@valmiera.lv Valmieras bibliotēka
Līga Rozīte Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 26333466, 64724450 liga.rozite@valka.lv Valkas novada Centrālā bibliotēka
Irēna Morīte Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 63182155 irena.morite@tukums.lv Tukuma bibliotēka
Vija Nagle Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 63291595 vija.nagle@talsi.lv Talsu Galvenā bibliotēka
Aija Mežiņa Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 63807144 Aija.Mezina@saldus.lv Saldus pilsētas bibliotēka
Daiga Orbidāne Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 67387157 daiga.orbidane@biblioteka.salaspils.lv Salaspils novada bibliotēka
Dzidra Šmita Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 67037121 Dzidra.Smita@riga.lv Rīgas Centrālā bibliotēka
Ilona Skorodihina Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 65381228 ilona.skorodihina@gmail.com Preiļu Galvenā bibliotēka
Jautrīte Mežjāne Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 65071945 jautrite.mezjane@ocb.lv Ogres Centrālā bibliotēka
Imelda Saulīte Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 64821399 imelda.saulite@madona.lv Madonas novada bibliotēka
Inta Kušnere Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 65781194 biblio@ludzasbiblio.lv Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka
Inta Vērdiņa Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 65307184 inta.verdina@livanub.lv Līvānu novada Centrālā bibliotēka
Dzintra Justa Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 64070746 dzintra.justa@limbazi.lv Limbažu Galvenā bibliotēka
Ilga Erba Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 63424570 ilga.erba@liepaja.lv Liepājas Centrālā Zinātniskā bibliotēka
Laima Mirdza Ostele Metodiskā darba koordinators 26828378 laima.ostele@kuldiga.lv Kuldīgas novada p/a “Kuldīgas galvenā bibliotēka”
Valentīna Magidas Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 65624096 valentina_m@apollo.lv Krāslavas novada centrālā bibliotēka
Sarmīte Brence Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 67760066 sarmite.brence@jurmala.lv Jūrmalas Centrālā bibliotēka
Lāsma Zariņa Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 63046721 Lasma.Zarina@biblioteka.jelgava.lv Jelgavas pilsētas bibliotēka
Zinaīda Rabša Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 65232475 jgb@jgb.lv Jēkabpils Galvenā bibliotēka
Antra Sprudzāne Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 64471459 antra@gulbenesbiblioteka.lv Gulbenes novada bibliotēka
Lana Augule Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 63781869 lana.augule@dobele.lv Dobeles novada Centrālā bibliotēka
Jeļena Šapkova Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 65426613 jelena.sapkova@lcb.lv Latgales Centrālā bibliotēka
Ruta Cibule Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 64522168 biblioteka@balvurcb.lv Balvu Centrālā bibliotēka
Natālija Krama Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 64123644 natalija.krama@biblioteka.cesis.lv Cēsu Centrālā bibliotēka
Māra Kuļikauska Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 20013522 Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs Bauskas Centrālā bibliotēka
Iveta Ozoliņa Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 64322179 biblioteka@aluksne.lv Alūksnes pilsētas bibliotēka
Silvija Mūrniece Metodiskā darba koordinators 64322178 silvija.murniece@aluksne.lv Alūksnes pilsētas bibliotēka
Valentīna Laizāne Reģiona galvenās bibliotēkas direktors/vadītājs 65128537 valentina.laizane@aizkraukle.lv Aizkraukles pilsētas bibliotēka