Ideju tirgus ir Latvijas Bibliotēku festivāla 2023 sastāvdaļa un notiks 2023. gada 26. aprīlī Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāva ātrijā. Ideju tirgus plānots kā atraktīvs un interaktīvs pieredzes apmaiņas pasākums, kura laikā bibliotēkas prezentē savu labāko pieredzi, sasniegumus, idejas par jebkuru bibliotēkas darba virzienu vai sniegto pakalpojumu. Dalībai Ideju tirgū var pieteikt ikvienu pēdējos divos gados īstenotu ideju vai ideju kopumu.

Tā kā šī gada festivāla moto ir “Svinam kopā! LBB 100”, aicinām Ideju tirgus noformējumu veidot svinīgās noskaņās, lai kopīgi veidotu svētku sajūtu par godu mūsu biedrības simtgadei.

Pieteikumi Ideju tirgum tiks pieņemti līdz šā gada 6. aprīlim, izmantojot tiešsaistes pieteikumu formu.

Tiekamies Ideju tirgū!

Informāciju sagatavoja: