Informācijas plūsmā bieži pazūd svarīgākais. Straumē tiek aizrauti pamanīti virsraksti, kaut kur noglabātas saites, iesāktais, bet neizlasītais. Latvijas Bibliotēku portāls ik darba dienu tiek papildināts ar jaunumiem bibliotēku nozarē, regulāri tiek publicētas arī starptautiskas intervijas un tematiski raksti. Kamēr atsevišķu ziņu mūžs ir īslaicīgs un noder kalendāra plānošanai, ir materiāli, kurus vērts pārlasīt arī vēlāk. Teksti, pie kuriem bibliotekāriem un bibliotēku draugiem atgriezties, meklējot atbildes uz samilzušiem jautājumiem vai lai vienkārši pasmeltos kādu sauju dzidras iedvesmas.

Pieteikties iespējams, portāla sākumlapas augšmalā ievadot savu e-pasta adresi. Sagaidi apstiprinājuma vēstuli, un katra mēneša pēdējā darba dienā tavā elektroniskajā pasta kastē pienāks rakstu apkopojums. Ja rodas kādi jautājumi vai tehnisku iemeslu dēļ nepienāk gaidītais, raksti uz portals@lnb.lv.

Bibliotēku portāls sadarbojas ar Latvijas ilustratoriem, kuru darbus publicējam arī portāla Instagram kontā @biblioteka_lv. Intervijas ilustrācijas autore ir Laura Lukeviča, kuru iedvesmo laikabiedri, asprātības, nejaušības, cepures un svītraini džemperi. @lauracmyk

Informāciju sagatavoja:
Anna Iltnere