Tīmekļsemināra mērķis ir iepazīstināt bibliotekārus ar aktuālāko mākslīgā intelekta jautājumā: kā jaunās tehnoloģijas ietekmē mediju darbu, informācijas apriti digitālajā vidē un ikdienas paradumus mediju patēriņā. Kliedēt mītus par mākslīgo intelektu, izgaismojot gan tā iespējas, gan draudus, kā arī iepazīstināt ar vērtīgiem bibliotēku darbā noderīgiem rīkiem.

Seminārā ar priekšlasījumiem piedalīsies Anda Rožukalne, RSU Sociālo zinātņu fakultātes docētāja, sabiedrisko mediju ombuds, Maija Katkovska, Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja, Oskars Teikmanis, Elektronikas un datorzinātņu institūta pētnieks un Kaspars Osis, Vidzemes Augstskolas vadošais pētnieks. Semināra moderators – LNB Bibliotēku attīstības centra medijpratības nozares eksperts Emīls Rotgalvis.

Semināra mērķauditorija ir bibliotekāri no visas Latvijas, bet reģistrācija atvērta ikvienam interesentam. Semināra dalībnieku skaits ir ierobežots. Lai saņemtu pieslēgšanās saiti, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu.

Reģistrācija semināram

Par dalību seminārā netiks izsniegti apliecinājumi.

Informāciju sagatavoja:

Emīls Rotgalvis