Izstādes

•    Limbažu Bērnu bibliotēkas abonementā tematiska literatūras izstāde “Sārtām kļavlapu pleznām, rudens jau čāpo…” (A.Goba)

•    Limbažu Bērnu bibliotēkas lasītavā novadnieces Astras TOMSONES gleznu – izšuvumu (krustdūrienu tehnikā) izstāde “Caur rudeni auļos…”

Pasākumi

•    20. oktobrī plkst. 14:00 LBB literārajā projektā “Satiekamies bibliotēkā” viesojas rakstnieks Juris ZVIRGZDIŅŠ. Tikšanās reizē atvērsim autora jaunāko grāmatu “NO RĪGAS līdz RĪGAI : Tobiass un Tama lielajā Eiropas Bibliotēku ceļojumā”.  Pasākums notiek  Limbažu Bērnu bibliotēkā (Limbažos, Dārza ielā – 24), projekta “Satiekamies bibliotēkā” 6. kārtas  ietvaros, ar  VKKF finansiālo atbalstu.

•    28. oktobrī plkst. 14.00 – Limbažu Bērnu bibliotēkas lasītavā radošā darbnīca filcēšanā. Ievadnodarbību vadīs Indra Ozola.  Pieteikties nodarbībai, zvanot uz tālruni : 64070734; 64070725 vai 25654892, vai arī rakstot uz e-pastu : bernu_biblioteka@limbazi.lv

•    JAUNUMS! 11. oktobrī plkst. 11.00 Limbažu Bērnu bibliotēkas lasītavā LIMBAŽU FOTOKLUBA biedru tikšanās un nodarbība.
Interesentus lūdzam zvanīt uz tālruni 29847063 (Andrejs); 26968591 (Inese) vai arī rakstot uz e-pastu: limbazufotoklubs@gmail.com

Apmācības

•    Apmācības jaunāko klašu skolēniem: Kas ir bibliotēka? Kā veidojas krājums? Kā kļūt par lasītāju? Kādus žurnālus, spēles var izmantot bibliotēkā? Kādi pakalpojumi vēl pieejami bibliotēkā: par datoru un interneta izmantošanas iespējām. Piedāvājam dažāda satura klausāmgrāmatas, pasakas. Atnāc, gaidīsim Tevi!

•    Apmācības vecāko klašu skolēniem : Kā veidot drošu sociālā portāla profilu internetā? Kā izvēlēties drošas paroles? Diskusijās tiek pārrunāti vērtīgi un noderīgi interneta lietošanas drošības jautājumi.

Pieteikties apmācībām, zvanot uz tālruni 64070725 vai 64070727, vai rakstot uz e-pastu: bernu_biblioteka@limbazi.lv