2018. gada 16. februārī  plkst. 15.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Telpā -15+ (Mūkusalas ielā 3, M stāvā) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) notiks lekcija “Laikmetīgā autorfotogrāfija starp dokumentu un pasaku”. Izglītojošo nodarbību vadīs RSU Studiju programmas vadītājs docents Alnis Stakle.

Uz lekciju īpaši tiek aicināti jaunieši, kuri interesējas par fotogrāfiju un mākslu.
Lektora stāstījums sniegs ieskatu laikmetīgu fotogrāfu darbos un idejās, neizvairoties no sarežģītām, paradoksālām, traģiskām un arī humoristiskām kultūrsituācijām.
RSU tematiskās lekcijas notiek reizi mēnesī, iepazīstinot vidusskolēnus gan ar teorētiskām zināšanām, gan arī ļaujot apgūt praktiskas iemaņas, piedalīties eksperimentos un novērojumos. Visas RSU piedāvātās lekcijas LNB Telpā -15+ ir bezmaksas, uz kurām pieteikties var ikviens interesents gan individuāli, gan kopā ar savu vidusskolas klasi.

Dalība bez maksas, bet nepieciešams iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu iveta.krumina@lnb.lv vai zvanot pa tālr. +371 29466511.

Papildu informācija:

Iveta Krūmiņa