Latvijas Bibliotēku portālam 2023. gads bijis saturiski bagāts un daudzveidīgs. Pateicoties nozares rakstiem un intervijām, jaunumiem un fotogalerijām, varējām ceļot pa Latvijas, Baltijas un visas pasaules bibliotēkām.

Portāla redakcija ir sagatavojusi aizvadītā gada nozīmīgāko rakstu, interviju un tulkoto izdevumu apkopojumu, kas bibliotekāriem var noderēt darbā.

Lasīt apkopojumu

Ilustrācija: Laura Lukeviča @lauracmyk. Aicinām sekot līdzi arī portāla Instagram kontam @biblioteka_lv

Atgādinām, ka ikmēneša rakstu apkopojumu abonentiem izsūtām katra mēneša pēdējā darbadienā. Tas ir ērts un pārskatāms veids, kā informācijas plūsmā nepazaudēt noderīgo. Rakstu apkopojumam iespējams pieteikties portāla sākumlapas augšmalā reģistrējot savu e-pasta adresi. Ja ir kādas tehniskas problēmas, un rakstu apkopojums nepienāk, lūgums sazināties ar portāla redakciju, rakstot uz portals@lnb.lv.

Informāciju sagatavoja:
Anna Iltnere