2015. gadā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītava uzsāk jaunu pasākumu ciklu – “Tiekamies bibliotekāru stāvā: jaunieguvumi un pieredze”. Pasākumi plānoti katra mēneša pēdējā trešdienā plkst. 11.00, to norises vieta – Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītava (8. stāvs).

Pirmais pasākums, kas notiks 28. janvārī plkst. 11.00, būs veltīts bibliotēku pakalpojumiem. Tā pirmajā daļā iepazīstināsim ar lasītāju apkalpošanā noderīgiem izdevumiem, bet pēc tam uzklausīsim LNB Bibliotēku attīstības institūta Bibliotēku konsultatīvā centra vadītāju Eviju Vjateri un Latvijas Bibliotēku portāla redaktori Kristīni Deksni, kuras stāstīs par savu neseno dalību starptautiskajā konferencē “Nacionālā bibliotēka un tās lasītājs: transformācijas problēmas” Sanktpēterburgā un tajā gūtajām atziņām.

Uz jauno pasākumu ciklu laipni aicināti kolēģi no visām Latvijas bibliotēkām, īpaši – ar lasītāju apkalpošanu saistītie nozares profesionāļi.

Uz tikšanos LNB bibliotekāru stāvā – Mūkusalas ielā 3!

Plašāka informācija.