Akadēmijas mērķis ir radīt pieaugušo izglītības profesionāļu kopienu, vienlaikus stiprinot tās sadarbību, informācijas apmaiņu, kā arī EPALE platformas atpazīstamību Latvijā.

Kopumā tiek plānots vismaz piecu nodarbību cikls, kurā uzsvars tiks likts uz praktiskām lietām, kas ir nepieciešamas ikdienas darbā. Tiks piedāvātas nodarbības par informācijas vizuālo noformējumu, Google dokumentu un aptauju veidošanas iespējām, vēstuļu izsūtīšanas serveriem, prezentāciju un dokumentu izveides un apstrādes “knifiņiem”, sociālajiem tīkliem, kā arī citām tēmām, kas tiks veidotas, uzklausot jomas pārstāvju pieprasījumu. Pēc praktiskās nodarbības ikviens tiks mudināts dalīties ar saviem ieteikumiem un pieredzi konkrētajā tēmā, tādējādi veicinot informācijas apmaiņu un sadarbību.

Katra nodarbība nebūs ilgāka par divām stundām, un tās notiks attālināti.

EPALE akadēmijā apgūsim prasmes, kas:

  • noderēs ikdienas darbos esošajā darbavietā;
  • papildinās CV un ļaus izcelties starp citiem kandidātiem darba tirgū;
  • palīdzēs tikt līdzi digitālā laikmeta izaicinājumiem;
  • darīs ikdienu krāsainu, ierādot dažādus noderīgus rīkus, kurus var piedāvāt modernās tehnoloģijas!

Kļūstiet par EPALE kopienas daļu jau tagad!

Piedaloties vismaz trijās EPALE akadēmijas nodarbībās, tiks dota iespēja kļūt par EPALE vēstnieku.
Vēstniekiem būs priekšroka citos EPALE rīkotajos pasākumos, viņi varēs piekļūt slēgto grupu saturam, kā arī ciešāk sadarboties ar EPALE Latvija.

Pirmā nodarbība EPALE akadēmijas ietvaros – “Vizuālo materiālu noformēšana programmā Canva” – notiks jau 2021. gada 9. februārī no plkst. 11.00 līdz 13.00, un to vadīs EPALE Nacionālā atbalsta dienesta vadītāja Sanda Roze.

Papildinformācija

 

Sanda Roze
https://epale.ec.europa.eu