2014. gada 2. decembrī plkst. 18.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4) notiks Ievas Bondares personālizstādes “Dažādā mūzika” atklāšana.

Māksliniece par izstādes ieceri stāsta: “Impulss izstādei ir šī vieta – bibliotēka ar baltajām sienām, grīdām, flīģeli un klusumu.”  Izstādē “Dažāda mūzika” būs apskatāmas šajā gadā radītās lielformāta eļļas gleznas, kā arī viens trīsdimensionāls mākslas darbs. Tie veltīti mūzikas tēma un tapuši speciāli izstādei Pārventas bibliotēkā.

Ieva Bondare ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā, apgūstot glezniecību pie prof. Alekseja Naumova un prof. Kaspara Zariņa. No 2012. gada māksliniece studē Latvijas Mākslas akadēmijas doktorantūrā, strādājot pie doktora disertācijas “Mākslas darba uztvere” prof. Andra Teikmaņa vadībā. Savu izglītību un pieredzi Ieva ir papildinājusi, gadu studējot glezniecību un digitālo fotogrāfiju Bostonas School of the Museum of Fine Arts.

Ievas Bondares darbi atrodas privātajās kolekcijās Latvijā, ASV, Japānā, Lielbritānijā un Krievijā.

Izstāde Pārventas bibliotēkā būs apskatāma līdz 2015. gada 9. janvārim.