Pārraides būs skatāmas LNB Facebook lapā un YouTube kanālā un tās vadīs LNB speciālisti.

Programma:

23. martā plkst. 14.00 nodarbība “Zināšanu krātuves un kas tajās atrodams”
Aplūkojamie resursi: Nacionālā enciklopēdija, Periodika.lv, Grāmatu portāls, izdevniecības “Diena” fotonegatīvu arhīvs.

23. martā plkst. 15.00 nodarbība “Digitālo resursu saturs, iespējas, pamācības”
Aplūkojamie resursi un rīki: kopkatalogs, meklētājs “Primo”, Digitālā bibliotēka.

25. martā plkst. 15.00 nodarbība “Sabiedrības iesaiste kultūrvēstures materiālu digitalizācijā”
Aplūkojamie jautājumi: Kā līdzdarboties kolekcijas “Zudusī Latvija” bagātināšanā?; Kā digitalizēt un apstrādāt attēlus mājās, un pievienot kolekcijai?

Nodarbību laikā aicinām uzdot jautājums.

Eiropas Digitālās nedēļas pasākumus Latvijā no šī gada 22. līdz 26. martam iniciē rīkot Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Papildu informācija:
Augusts Zilberts