Intensīvā nedēļu garā semināru, sarunu un ekskursiju programma, ko vadīs bibliotēkas galveno departamentu ilggadēji darbinieki, piedāvās iespēju starptautiskai bibliotēku profesionāļu grupai tikties ar nozares ekspertiem un mācīties no viņu pieredzes, risinot ikdienas problēmas, ar kurām šodien saskaras bibliotēkas.

Lai gan daži no Britu bibliotēkas pakalpojumiem ir traucēti nesenā kiberuzbrukuma dēļ, ir sagaidāms, ka visa programma turpināsies, kā plānots.

Jautājumu gadījumā iespējams sazināties, rakstot uz e-pastu international@bl.uk, un interesentiem tiks nosūtīta lejupielādējama brošūra, kā arī plašāka informācija par programmu, tostarp noteikumi un nosacījumi, kurus vēlams izlasīt pirms pieteikuma iesniegšanas.

Pieteikšanās līdz 2024. gada 8. februārim ŠEIT.

Svarīgi piebilst, ka ceļošanas un uzturēšanās izmaksas sedz dalībnieki paši, kā arī dalības maksa ir 2190 britu mārciņas, ieskaitot PVN.

Informāciju, izmantojot preses materiālus, sagatavoja:
Anna Iltnere
Bibliotēku portāla redaktore