“Mūs “PressReader”, šīs balvas sponsorus, vienmēr pārsteidz bibliotēku radošums un mārketinga komandas. Esmu pārliecināts, ka šis gads nebūs izņēmums,” saka Džeimss Fērbotems (James Fairbotham), reģionālās nodaļas vadītājs. “Lai arī darbs norit ierobežota budžeta apstākļos, turklāt iepriekšējie gadi bijuši arī citiem izaicinājumiem pilni, bibliotēkas nemainīgi parāda, ka tām neaptrūkstas radošu ideju, kā apkalpot vietējo sabiedrību un sevi popularizēt.”

Tiks izraudzīti trīs finālisti, ņemot vērā novatorisku ieguldījumu bibliotēku nozares mārketingā. Bibliotēkas, kuras uzvarēs, saņems finansējumu ceļa, uzturēšanās un reģistrācijas izmaksu segšanai, lai 2023. gada augustā piedalītos IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongresā Roterdamā, Nīderlandē. Pirmā vieta saņems 3000 EUR, otrā – 2000 EUR, savukārt trešā – 1500 EUR. Desmit labākie pieteikumi tiks godināti ar atzinības sertifikātiem un “PressReader Premium” abonementu.

“Šī balva jau no tās sākuma godina un turpinās godināt visas pasaules iedvesmojošas un inovatīvas mārketinga kampaņas, kuru ietekme jūtama daudz plašāk par bibliotēku pasauli. Ar nepacietību gaidām šī gada pieteikumus”, saka IFLA Menedžmenta un mārketinga sekcijas priekšsēdētāja Anja Feltreitere (Anya Feltreuter).

Pieteikumi tiks pieņemti līdz 2023. gada 20. janvārim vietnē iflapressreader2023.org, kurā atrodama arī papildus informācija par pieteikšanos un vērtēšanas kritērijiem.

Informāciju sagatavoja:
Bibliotēku attīstības centrs