Linda Šmite dzimusi, augusi un dzīvo Madonas novada Liepkalnē, četru latviešu literātu dzimto vietu ietvarā: austrumos desmit kilometru attālumā no viņas mājām pasaulē nācis Valdis, dienvidos arī aptuveni desmit kilometrus nostāk – Pērsietis, tādā pašā attālumā rietumos – Pēteris Blaus, bet ziemeļos – Rūdolfs Blaumanis. Kopš 2009. gada Linda Šmite radījusi fantāzijā sakņotus romānus, grāmatas bērniem, vēlāk rakstījusi par ievērojamiem cilvēkiem, un, izpētot sava novada kultūrvēsturi, uzrakstījusi romānu par Baltijas lielāko vācu koloniju Aizkraukles novada Iršos.

Lindas Šmites grāmatas Aizkraukles novada centrālās bibliotēkas katalogā.

Lindas Šmites priekšlasījums “Ne tikai Staburaga bērns Valdis” notiek “Latviešu grāmatai 500” programmas reģionālo pasākumu ietvaros. Latviešu Nacionālā bibliotēka un Bibliotēku portāls aicina bibliotēkām aktīvi piedalīties pasākumu organizēšanā, kā arī portāla sadaļas interaktīvās kartes papildināšanā.

Informāciju sagatavoja:
Aizkraukles novada centrālā bibliotēka