Mācības 960 stundu profesionālās tālākizglītības programmā “Bibliotēku zinības” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notika no 2021. gada maija līdz 2022. gada jūnijam, tās daļēji nodrošinot attālināti. T10 grupā mācījās 15 cilvēki no visas Latvijas. Lai iegūtu kvalifikāciju, absolventi pusotra gada garumā apguva 11 mācību priekšmetus un izgāja profesionālās kvalifikācijas praksi, kā arī kārtoja profesionālās kvalifikācijas eksāmenu.

Mācības nodrošināja LNB Kompetenču attīstības centrs sadarbībā ar citu LNB struktūrvienību darbiniekiem, kā arī pasniedzējiem un ekspertiem no LNB un citām Latvijas bibliotēkām un nozarēm. Kvalifikācijas prakses (240h) norisi nodrošināja 13 bibliotēkas visā Latvijā.

Latvijas Nacionālā bibliotēka sveic absolventus un vēl veiksmi turpmākajā profesionālajā darbībā!

Vairāk par LNB Kompetenču attīstības centru: www.macies.lnb.lv

Ziņu sagatavoja: