LNB speciālisti jau piekto gadu gatavo “Literatūras ceļvedi”. Ik numurā ir atlasīts daudzveidīgs grāmatu piedāvājums bibliotēkām un privātajām kolekcijām – darba, pašizglītības un atpūtas mērķiem. 2022. gada aprīļa speciālnumurs bija veltīts Ukrainas grāmatām. Drīzumā taps publicēts jaunākais ceļvedis.

Vērts zināt, ka grāmatu ieteikumi ērti atrodami arī LNB raidieraksta “Klausītava” sērijā “Literatūras ceļvedis”, kur patlaban pieejamas vairāk nekā 100 ieskaņotas anotācijas. Grāmatas ieteikuši LNB darbinieki un draugi. Tās var noklausīties Soundcloud un Spotify kanālos, braucot ar riteni, sauļojoties pludmalē, strādājot dārzā vai gatavojot vakariņas. Klausies un izvēlies savu nākamo grāmatu!

Bibliotēku portāls ir uzsācis sadarbību ar vairākiem Latvijas ilustratoriem, kuru darbus publicēsim portāla Instagram kontā @biblioteka_lv. Ziņas ilustrācijas autore ir māksliniece Laura Lukeviča, kuru iedvesmo laikabiedri, asprātības, nejaušības, cepures un svītraini džemperi. @lauracmyk

Ziņu sagatavoja:
Anna Iltnere