2012. gada 21. novembrī plkst. 19.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4) notiks cikla “Ventspils Mūzikas vidusskolai  85” pirmais koncerts – “Atgriešanās”.

2013. gada aprīlī Ventspils Mūzikas vidusskola (VMV) svinēs 85.dzimšanas dienu. To sagaidot notiks dažādi koncerti, kuros piedalīsies skolas audzēkņi, pedagogi, kameransambļi un orķestri.

Jubilejas sezonas jaunums ir absolventu koncertu cikls. Šobrīd dažādās Eiropas augstskolās mācās ne mazums mūzikas vidusskolas absolventu, krietns pulciņš studē arī Latvijas Mūzikas akadēmijā, daudzi arī pēc augstskolu beigšanas ir aktīvi mūzikas dzīves dalībnieki.

Absolventu koncertu cikla pirmais koncerts “Atgriešanās” Pārventas bibliotēkā notiks piektdienas vakarā. Tajā – orģinālkompozīcijas un pašu veidotas pazīstamu džeza tēmu aranžijas. Muzicēs Groningenas Prinča Klausa Konservatorijas (Nīderlande) 2. kursa studenti – džeza dziedātāja Evija Vēbere un pianists Toms Mikāls, kurus Pārventas iedzīvotāji iepazinuši kā aktīvi muzicējošus VMV mūsdienu ritma mūzikas nodaļas audzēkņus. Nu iespēja izvērtēt pirmajos studiju gados paveikto.

Mīļi aicināti visi interesenti! Ieeja koncertā bez maksas.