2012. gada 19. decembrī plkst. 18.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā (Ventspilī, Akmeņu ielā 2) notiks koncerts “Noskaņas”. Koncertā muzicēs “Ventspils Jazz Nonet”.

Trešdienas koncerts iecerēts kā svētku sveiciens bibliotēkas lasītājiem un  brīvprātīgā darba veicējiem- Ventspils Augstskolas studentiem, kas katru trešdienu bibliotēkā lasa grāmatas un žurnālus cilvēkiem ar redzes problēmām.

Koncertā skanēs populāras Ziemassvētku melodijas un oriģinālskaņdarbi, kurus aranžējis Ritvars Garoza.

Šovasar izveidotais “Ventspils Jazz Nonet”, kurā spēlē Ventspils Bigbenda mūziķi, ļauj attīstīt ieceri par Mūzikas vidusskolas audzēkņu un pasniedzēju sadarbību kopējos koncertos.

Renāra Lāča nonetā muzicē Lorete Medne (vokāls), Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti), Nora Grosbārde (bass), Paula Ķierpe (sitaminstrumenti), Maija Lāce (trompete), Anete Zariņa (trombons), Dainis Brauns (trompete), Renārs Lācis (saksofons).

Koncertu finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome. Ieeja uz pasākumu bez maksas.