Otrdien, 21. aprīlī, plkst. 14.00 bibliotēkas telpās Cēsu ielā 4 sāksies rakstnieka Vika 70. dzimšanas dienai veltīts pasākums. Tajā viesosies pats jubilārs, piedalīties aicināts ikviens interesents.

Trešdien, 22. aprīlī, plkst. 14.00 bibliotēkā notiks konkursa "Mana grāmatu karaliene" noslēguma pasākums. Tā laikā klātesošie varēs iepazīties ar konkursā iesniegtajiem darbiem, aplūkojot konkursa darbu izstādi. Jau ziņots, ka bērni tika aicināti vērtēt izlasītās grāmatas, savu vērtējumu paužot radošā veidā – zīmējot, līmējot vai rakstot.

Ceturtdien, 23. aprīlī, plkst. 16.00 bibliotēkā sāksies apbalvojuma "Aktīvākā skola – bibliotēkas apmeklētāja" piešķiršanas pasākums, kurā tiks suminātas aktīvākās skolas.

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 28382051