Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2017. gadā no 27. marta līdz 2. aprīlim Latvijā jau 8. reizi organizēja Eiropas E-prasmju nedēļu. Valmieras bibliotēka par aktīvu dalību, organizējot daudzveidīgus pasākumus šīs Eiropas kampaņas European Get Online week 2017 ietvaros, saņēma  LIKTA sagatavotu pārsteiguma  balvu, ceļojuma komplektu ar termosu un 2 krūzēm.

Valmieras bibliotēka saņēma arī Kultūras informācijas sistēmu centra specialo balvu par dalību ekspresskonkursā “Izmanto resursus radoši!”, kas norisinājās no šī gada 3. līdz 19. aprīlim. To organizēja Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) sadarbībā ar elektronisko resursu piegādātājiem – SIA Tilde, SIA LURSOFT IT un SIA LETA. Tā mērķis bija noskaidrot un apkopot Latvijas pašvaldību publisko bibliotēku bibliotekāru radošo darba pieredzi datubāzu resursu izmantošanas veicināšanā.

Vairāk informācijas KISC mājaslapā.

Fotogrāfijā: Olga Kronberga, Valmieras bibliotēka