Norises laiks un vieta: 2023. gada februāra un marta ceturtdienās tiešsaistē Zoom platformā plkst. 16.00–17.00. Dalība bez maksas.

Plānotie norišu datumi un programmā iekļautie temati:

• 9. februāris. Arhitektūra un dizains – no stulpiņa līdz Rundāles pilij
  • 16. februāris. Tautas tradīcijas – vērtības, kas sakņojas pagātnē, turpinās mūsdienās
  • 23. februāris. Kino mākslas vērtības – pagrieziena punkti kino vēsturē
  • 2. marts. Skatuves māksla – netveramā klātbūtne
  • 9. marts. Vizuālās mākslas joma – konkrētu personību radīti konkrēti darbi
  • 16. marts. Mūzikas nozares vērtības – individuāli izcelti skaņdarbi
  • 23. marts. Latvijas estētiskā daudzveidība ainavās, kas veidojušās dabas apstākļu un cilvēku mijiedarbībā
  • 30. marts. Literatūras pieminekļi – latviešu valodas, kultūras un domāšanas konspekts

Dalībniekiem būs iespēja saņemt LNB apliecību par dalību kursā (12 stundas).

Pieteikšanās līdz 8. februārim, aizpildot PIETEIKUMU.

Apgūstot šo programmu, dalībnieki pratīs: orientēties Latvijas kultūras nozīmīgākajos pieturas punktos dažādās kultūras nozarēs, sekmēt Latvijas kultūras mantojuma savdabības un vērtības apzināšanos, sniedzot ieguldījumu sabiedrības izglītošanā, jo īpaši skolās un jauniešu vidū; izzināt un saskatīt kultūras kanona vērtību savstarpējo saikni kā arī labi orientēties vietnē kulturaskanons.lv, savā profesionālajā darbībā sniedzot atbalstu izglītojamajiem.

Informāciju sagatavoja:
Anita Smeltere