2011. gada 24. novembrī plkst. 18.00 Valkas novada Centrālajā bibliotēkā (Valkā, Rīgas ielā 22) būs tematisks pasākums “Transports – dzīves hobijs” – tikšanās ar SIA “Rīgas satiksme” darbinieci, transporta vēstures pētnieci, kolekcionāri un fotogrāfi Ilmu Jansoni.

Materiālus par pilsētas sabiedrisko transportu I. Jansone krāj kopš 1979. gada, veicot ikdienas pierakstus. Gadu gaitā savākta sabiedriskā transporta biļešu kolekcija, kurā bez Rīgas, Liepājas, Daugavpils u.c. Latvijas pilsētu sabiedriskā transporta biļetēm ir arī Lielbritānijas un citu zemju biļetes, žetoni, abonementa kartes. Savu kolekciju Ilma bagātina ar pašas radītiem eksponātiem, kas veltīti pilsētas transportam – eļļas gleznas, zīmējumi, skices, izšuvumi.

Visi laipni aicināti. Ieeja – bezmaksas.

Papildu informācija:

Ruta Garsele

Valkas pilsētas bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja