Ludzas pilsētas pašvaldība piedāvā darbu 20 jauniešiem jūnijā un 20 jauniešiem augustā – Ludzas 2. vidusskolā, Ludzas pilsētas ģimnāzijā, Ludzas pilsētas galvenajā bibliotēkā, Ludzas bērnu bibliotēkā, kā arī bērnudārzos "Namiņš" un "Pasaciņa".

Sociālās palīdzības nodaļā skolēniem jāiesniedz medicīniskās iestādes izziņa par veselības stāvokli, algas nodokļa grāmatiņa, kā arī rakstveida apliecinājums no vecākiem vai aizbildņa par skolēna nodarbināšanu. Katrs skolēns arī tiek apdrošināts pret nelaimes gadījumu, kā arī viņam jāiepazīstas ar darba drošības instrukcijām, norādījumiem, ko sniedz darba vadītājs.

Reģistrējoties skolēnam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Par jauniešu pieņemšanu darbā pašvaldība paziņos pēc 23. maija. Pirms darba uzsākšanas tiks slēgts darba līgums.

Viena skolēna nodarbināšanas laiks – viens mēnesis. Darba dienas ilgums – četras stundas.

13 un 14 gadīga skolēna darba alga mēnesī būs 50% apmērā no minimālās darba algas – 80 lati.

Einārs Dervinieks LETA