2018. gada 7. novembrī plkst. 10.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā (Mūkusalas ielā 3, -1. stāvā) notiks seminārs par valodu un kultūras identitāti “2018 Spotlight Taiwan: Language and Cultural Identity in Taiwan and the Baltics”. Seminārs notiks angļu valodā. Ieeja bez maksas.

Šo starptautisko akadēmisko semināru rīko Latvijas Universitāte sadarbībā ar Taibejas misiju Latvijā un Baltijas Austrumāzijas pētniecības centru (AsiaRes). Semināra ietvaros pētnieki no dažādām augstskolām Taivānā un Latvijā izklāstīs pētījumus un pētniecisko projektu plānus, kas lielākoties saistās ar valodu dažādību un kultūras identitātes problemātiku Baltijā un Taivānā. Semināra mērķis ir atrast pētnieciskas darbības saskarsmes punktus, izejot no hipotēzes, ka Baltijas un Taivānas pasaules reģioni 20. gs. gaitā un mūsdienās sastapušies ar līdzīgām kultūras identitātes problēmām un izaicinājumiem.

Papildu informācija:

Ekaterina Pavlova