Seminārs piedāvās praktiskas metodes, kas palīdz strādāt ar auditoriju gan klātienē, gan attālinātās nodarbībās.

Semināra pirmajā daļā “drossinternets.lv” izglītības darba vadītāja Liene Valdmane runās par izglītību un kritisko domāšanu, Latvijas Universitātes asociētā profesore Vita Kalnbērziņa iepazīstinās ar mulitlingvālu un multisensoru pieeju valodu apguvē, bet Ērika Pičukāne no Latviešu valodas aģentūras akcentēs praktiskos aspektus, kas saistās ar valodu mācīšanu pieaugušo auditorijai.

Semināra otrajā daļā varēs iepazīties ar Vidzemes reģiona pieaugušo izglītotāju pieredzi. Valmieras bibliotēkas direktore Daiga Rokpelne, Vidzemes augstskolas rektors Gatis Krūmiņš un Ieva Zemīte no biedrības “Oleru muiža” stāstīs par principiem un stratēģiju, organizējot pieaugušo izglītības programmas Valmieras bibliotēkā, Vidzemes augstskolā un Oleru muižā.

Seminārs ir bezmaksas, taču būs pieejams tikai reģistrētiem dalībniekiem. Pieteikšanās semināram – līdz 10.novembrim.

Plašāka informācija atrodama EPALE platformā.

Par EPALE darbību latviešu valodā, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem, atbild Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests”.

Papildu informācija:

IZM Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” komunikācijas nodaļa
e-pasts: epale@izm.gov.lv