Mājas lapas galvenā auditorija ir muzeju darbinieki, kam jaunais informācijas avots būs iespēja operatīvi uzzināt nozares aktualitātes, tai skaitā MVP administrētās Valsts kultūrkapitāla fonda Kultūras programmas projektu konkursiem, MVP rīkotajiem kursiem un semināriem, kā arī atrast nepieciešamos materiālus, lai sagatavotos akreditācijai, uzzināt par profesionālās izglītības iespējām un iepazīties ar metodiskās literatūras krājumu.

Savukārt ar muzeju darbu tieši nesaistīti lietotāji varēs iegūt paplašinātu informāciju par MVP un muzeju nozari Latvijā – mājas lapa ietver visus būtiskākos nozares darbības aspektus. Mājas lapas lietotājiem tiek piedāvāta iespēja uzdot jautājumus, lai noskaidrotu to, kas piedāvātajā informācijas klāstā nav atrodams.

Jaunā mājas lapa ir veidota ar mērķi sekmēt valsts kultūrpolitikas efektīvu īstenošanu Latvijas muzejos, kas ir viens no MVP pamatuzdevumiem.

Informāciju sagatavoja:
Astra Spalvēna