Otrdien, 2015. gada 24. novembrī, plkst. 11.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītavā (8. stāvā) notiks pasākumu cikla “Tiekamies bibliotekāru stāvā” kārtējā saruna.

Turpinot apgūt citu pasaules valstu bibliotēku pieredzi un cenšoties iezīmēt un izprast katram reģionam raksturīgo, neklātienē apmeklēsim Spānijas publiskās bibliotēkas. Mūsu “gide” būs Kuldīgas novada Pelču pagasta bibliotēkas vadītāja Daina Girvaite. Pēdējā laikā bibliotēku nozares profesionāļu aprindās Dainas atpazīstamību sekmējušas vairākas nozīmīgas balvas – Kuldīgas novada balvas kultūrā “Gada bibliotekārs 2012” un “Radošums un uzdrīkstēšanās 2014”, kā arī starptautiskā EIFL Inovāciju balva izglītībā 2014. gadā par darbu ar bērniem, popularizējot novadpētniecību. Pelču bibliotēkā Daina strādā kopš 2011. gada; nelielās pagasta bibliotēkas galvenie stratēģiskie virzieni šobrīd ir mūžizglītības piedāvājums pieaugušajiem (piemēram, datorprasmju apmācība un spāņu valodas nodarbības) un darbs ar bērniem un jauniešiem.

Uzzināt vairāk.