Marta sākumā LGB piedāvās saviem lasītājiem iepazīties ar mākslinieka Artura Auzera darbiem. 31. martā bibliotēkas lasītavā plkst. 18.00 A. Auzera talanta cienītāji tiek aicināti uz sarunu ar pašu mākslinieku. Mūsdienu ekonomiskās situācijas apstākļos saruna par mākslu, par mūžīgām, cilvēciskām vērtībām var noderēt katram cilvēkam dvēseles līdzsvara saglabāšanai.

5. martā plkst. 18.00 klubā "Diskusija ar speciālistu" notiks otrā tikšanās ar pašvaldības darba speciālistiem. Tiks runāts par Limbažu pilsētas sociālo darbu ar klientiem (t.sk.  ģimenes ar bērniem, veci, vientuļi cilvēki), par Limbažu pilsētas domes Saistošajiem noteikumiem attiecībā uz pabalstu saņemšanu, par sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu saņemšanas iespējām, par bāriņtiesas funkcijām. Ko darīt krīzes situācijā nonākušam cilvēkam? Uz sarunu aicināti sociālā darba speciālisti – Limbažu Sociālās palīdzības nodaļas vadītāja Vija Bebriša, Sociālo pakalpojumu centra "Limbaži" direktore Laima Hincenberga, Limbažu pilsētas bāriņtiesas priekšsēdētāja Inta Grīnberga un Bērnu un ģimenes atbalsta centra "Limbaži" vadītāja Sandra Našeniece. Iedzīvotāji savus jautājumus var uzdot iepriekš – gan zvanot 64070715, gan izmantojot e-pastu justa@elimbazi.lv.

13. martā plkst 16.00 uz pasākumu cikla "Mūsu viesis" pirmo tikšanos ir uzaicināts mūsu novadnieks, politiķis Māris Kučinskis. Viesim varēsim uzdot jautājumus par politisko un ekonomisko situāciju valstī. Tikšanās notiks Limbažu rajona padomes zālē.

23. martā plkst. 17.00 Limbažu rajona padomes ēkā notiks rakstnieces Mirdzas Kļavas grāmatas "Kopā ar Griguli un bez viņa" atvēršanas svētki. A. Grigulis ir mūsu novadnieks. Vecākās paaudzes limbažniekiem noteikti atceras A. Griguļa stāstus par bērnības gaitām mūsu novadā – gan kā Grigulis savus pirmos literāros darbus slīcināja Donaviņā, gan kā ķēra vēžus Lādes ezeros. Tas interesanti, ar lielu humora devu aprakstīts A. Griguļa grāmatā "Vēstules Kamilai".

26. martā plkst. 18.00 LGB interešu klubā "Ekspedīcija laikā un telpā" plānota pirmā tikšanās. Šoreiz tā būs ar novadnieku Ojāru Kiršteinu, kurš dalīsies savos ceļojumu iespaidos un apmeklētājiem būs iespējams noskatīties O. Kiršteina veidotu vēsturisku videomateriālu "Ar laivu pa Latvijas upēm".

Informāciju sagatavoja:
Dzintra Justa