Konferencē būs iespēja apgūt dažādas iemaņas pie 4 Guru:

Augusts Zilberts (LNB) – “Sabiedriskās attiecības un mārketings bibliotēkās”

Ketija Klempnere (Salaspils novada Bibliotēka) – “Izdzīvošana Bibliotēkā”

Arnita Vaitkus  (Ventspils Bibliotēkas Reģionālais mācību centrs) – “Vienkārša Android un iPhone mobilo aplikāciju izveide”

Rolands Eglītis (Diplomēts integrācijas speciālists; koučs) – “Pašmotivācija – noteicošais panākumu faktors”

4CanGurus konferencē Ventspilī mums pievienosies vieslektores no Somijas – Ria Gynther un Jasmiina Sillanpää, kuras pastāstīs par pieredzi BOBCATSSS 2017 konferences rīkošanā, kā arī par tās ietekmi uz personību un mācību vidi.

Kā jau ierasts konferences pirmo dienu noslēgsim ar CakeCamp jeb groziņvakaru. Laipni lūdzam konferences dalībniekus ņemt līdzi kādu pašu gatavotu cienastu.

Vakara gaitā darbosies arī radošā darbnīca T-kreklu apgleznošanai. Aicinām līdzi ņemt T-kreklus, auduma maisiņus vai kādu citu auduma izstrādājumu, uz kura uzgleznot 4CanGurus logo.

Reģistrācija konferencei no 9. maija līdz 27. maijam pieejama šeit: 4CanGurus reģistrācija. Dalības maksa: 25.00 €

Sīkāka informācija: LBB JSS vadītāja Elīna Sniedze – lbbjss@gmail.com

Informācija par konferenci LBB JSS blogā.