Digitālās bibliotēkas kolekcijā pieejami latviešu komponistu rokraksti, kas glabājas Bibliotēkas Latviešu mūzikas arhīvā un Jāzepa Vītola piemiņas istabā. Šobrīd digitālo kolekciju veido 201 rokraksts. To vidū Lūcijas Garūtas, Ādolfa Skultes, Leona Amoliņa, Alfrēda Kalniņa, Jāņa Ivanova, Nikolaja Dauges, Arvīda Žilinska, Jāņa Lūsēna un citu autoru rokraksti. Lielāko digitālās kolekcijas daļu veido Jāzepa Vītola un Ādolfa Ābeles rokraksti.

86 rokraksti ir pieejami tīmeklī un 115 rokraksti, ievērojot autortiesības, pieejami tikai JVLMA IP adrešu diapazonā.

Ar digitālās bibliotēkas kolekciju iespējams iepazīties jvlma.lndb.lv

Projekts tika īstenots sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “KultūrELPA” atbalstam.

Informāciju sagatavoja:
Anna Šuvajeva