Pasākumi

• 4. oktobrī plkst. 17.00- Starptautiskajā dzīvnieku aizsardzības dienā filmas “Freimis. Mārtiņš Freimanis” demonstrēšana. Pasākums notiek sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu un biedrību “Limbažu dzīvnieku draugi”
  • 5. oktobrī plkst. 10.00 – Jauno grāmatu diena. Lasītāju kluba tikšanās (Parka ielā 23, 1.stāvā)

–  jaunāko bibliotēkas grāmatu apskats, sarunas ar lasītājiem

–  aktualitātes bibliotēkā

• 5. oktobrī plkst. 16.00 LGB vēstures draugu tikšanās par tēmu “Limbažnieku unikālie foto kadri”. Piedalīsies foto kolekcionārs, novadnieks Jānis Lielkalns (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • 13. oktobrī plkst. 17.00- tikšanās ar LU profesori, folkloras pētnieci un politiķi Janīnu Kursīti VKKF atbalstītā projekta ietvaros (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • 14. oktobrī plkst. 15.00 – seminārs “Zemapziņas pārprogrammēšana”. Semināru vada Inese Prisjolkova. Sīkāka informācija zvanot pa tālruni 29100714 vai rakstot e-pastu uz pavasarastudija@gmail.com
  • Katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu no plkst. 15.00- 17.00 šaha pulciņš (bezmaksas). Iesācējiem treniņus vada Jānis Plitnieks, ar priekšzināšanām- Nellija Maklakova. Papildus informācija, zvanot pa tālruni 29127554 (Parka ielā 23, 2.stāvā)

Izstādes

• No 2. līdz 30. oktobrim novadnieka Aivara Prokopoviča  gleznu izstāde “Cauri gadam ejot” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • No 30. septembra līdz 30. oktobrim Gundegas Ostenbergas rokdarbu izstāde “Atspulgi” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • No 2. līdz 30. oktobrim – informatīvā izstāde “Eiropas tautas” Europe Direct informācijas centra Limbažu kontaktpunkta izstāžu ciklā “Interesantā Eiropa” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • No 9. līdz 31. oktobrim novadpētniecības izstāde “Limbažnieku unikālie foto kadri” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • No 2. līdz 30. oktobrim izstāde “Dzeja iedvesmo”. Tiek izstādīti septembra mēnesī iesūtītie lasītāju dzejoļi  (Parka ielā 23, 1.stāvā)
  • No 5. līdz 30. oktobrim – bibliotēkas jauno grāmatu izstāde (Parka ielā 23, 1.stāvā)

Bērnu literatūras centrā

Pasākumi

• 4. oktobrī plkst. 11.00 tikšanās ar latviešu rakstnieci Luīzi Pastori VKKF atbalstītā projekta ietvaros
  • 6. oktobrī Jauno grāmatu diena.
  • 10. oktobrī konkursa ,,Skaļā lasīšana” pirmā kārta Limbažu sākumskolas 5. klases skolēniem
  • 12. oktobrī konkursa ,,Skaļā lasīšana” pirmā kārta Limbažu sākumskolas 5. klases skolēniem
  • 17. oktobrī konkursa ,,Skaļā lasīšana” pirmā kārta Limbažu 3. vidusskolas 5. klases skolēniem
  • 19. oktobrī konkursa ,,Skaļā lasīšana” pirmā kārta Limbažu 3. vidusskolas 5. klases skolēniem
  • 31. oktobrī plkst. 14.00 Mošķu diena. Spoku stāstu grāmatu izstāde. Helovīna dekoru gatavošana, šo svētku izcelsmes un tradīciju izzināšana.

Izstādes

• No 9. līdz 27. oktobrim Latvijas vēstniecības Zviedrijā izstāde “Bārbijas un Keni latviešu tautas tērpos”.
  • No 6. līdz 31. oktobrim Bērnu literatūras centra jauno grāmatu izstāde.

INTEREŠU GRUPAS

Limbažu Galvenajā bibliotēkā (Parka ielā 23)

• Datorapguve iesācējiem;
  • Individuālās konsultācijas datoru lietotājiem (pēc pieteikumiem, zvanot uz tālr. 64070747);
  • IT lietpratēju klubiņš;
  • Angļu sarunvalodas klubiņš Eglish for fun for everyone;
  • Barjeras pārvarēšana angļu sarunvalodā;
  • Angļu valoda ar priekšzināšanām

Grupas ir bezmaksas

(Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29283652 vai rakstot uz e-pastu: bronislava.sauka@limbazi.lv)

Piedāvājums