Literatūras un informatīvās izstādes

• No 5. jūnija (visu mēnesi) Jauno grāmatu dienas (JGD) jaunieguvumu – daiļliteratūras un nozaru literatūras izstādes
  • No 17. jūnija literatūras izstāde “Vasaras Saulgrieži – zāļu un ziedu mēnesī”
  • Jūnijā (visu mēnesi) literatūras izstāde “Latvijai 10 gadi Eiropas Savienībā”
  • Jūnijā (visu mēnesi) – informatīva literatūras izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”.

Izstāžu ciklā “Literātu dzīves pieturzīmes”

• 5. jūnijā – rakstniekam Andrejam Dripem – 85 (1929-2013)
  • 11. jūnijā – grafiķim, karikatūristam Mārim Bišofam – 75 (1939)
  • 12. jūnijā – dzejniecei Annai Rancānei – 55 (1959)
  • 30. jūnijā – dzejniekam Jānim Peteram – 75 (1939)

Pasākumi

• 5. jūnijā (ceturtdien) Jauno grāmatu dienas “Lasītāju kluba” (LK) tikšanās no plkst. 10:00 (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9) :

– jaunieguvumu (daiļliteratūras un nozaru literatūras) bibliogrāfiskie apskati
– lasītāju pārrunas par izlasīto.

• 18. jūnijā (trešdien) plkst. 16:00 ciklā “Profesionālā mūžizglītība” LGB Datu apstrādes nodaļas vadītāja Irina Briede stāstīs par iegūto pieredzi Eiropas Komisijas Mūžizglītības programmas sektorālās programmas Grundtvig darbnīcās Spānijā un Zagrebā (Horvātijā).

Pasākums notiks  Limbažu Galvenās bibliotēkas apmācību un profesionālās sadarbības centrā (Zāles ielā – 8, Limbažos). Aicināti visi interesenti.

Apmācības
Limbažu Galvenās bibliotēkas apmācību un profesionālās sadarbības centra piedāvātās apmācības iedzīvotājiem jūnija mēnesī:

• Pamatprasmes darbam ar datoru un internetu
  • Praktiskas, vienkāršas un noderīgas lietas darbā ar datoru (bilžu ievietošana no fotoaparāta datorā, Skype lietošana u.c.
  • Limbažu un Alojas novadu bibliotēku kopkataloga izmantošana
  • E-komercijas pakalpojumu izmantošana internetā (rēķinu apmaksa internetā, www.latvija.lv u.c.)
  • Angļu sarunvaloda elementāram līmenim (ar priekšzināšanām).

Pieteikties apmācībām var, zvanot pa tālruni 29479811, 64070715 vai rakstot e-pastu uz kristine.kine@limbazi.lv