Limbažos, Parka ielā 23 un Bērnu literatūras centrā (BLC) Dārza ielā 24

Pasākumi

• 1. decembrī plkst. 10:00 – Jauno grāmatu diena. Lasītāju kluba tikšanās (Parka ielā 23)
  • 1. decembrī plkst. 16:00 – Radošā darbnīca “Jostu aušana”, vada Dimatere Reklaite (Parka ielā 23)
  • 3. decembrī plkst. 13:00 – tikšanās ar aktieri un rakstnieku, kā arī daudzu paaudžu iecienīto Ziemassvētku vecīti Kasparu Pūci. Atbalsta VKKF (Parka ielā 23)
  • 8. decembrī plkst. 16:00 – Novadpētnieku un vēstures draugu interešu grupas tikšanās Limbažu Kristus Apskaidrošanas pareizticīgo baznīcā un tās vēstures iepazīšana
  • 9. decembrī – Jauno grāmatu diena Bērnu literatūras centrāiepazīšanās ar jaunajām grāmatām (Dārza ielā 24)
  • 13. decembrī – Ziemas pasakas lasījums kopā ar LBJC kapelu “Eži” Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)
  • No 19. līdz 30. decembrim – darbīgā akcija “Katram savu sniegpārsliņu!’ Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)

Izstādes

• No 1. līdz 30. decembrim- Informatīva izstāde “Slovākijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē” (Parka ielā 23)
  • No 1. decembra līdz 30. decembrim – turpinās mākslinieku Jura Bindemaņa, Aldoņa Cīruļa, Harija Medņa, Aivara Romanovska, Ulda Zutera gleznu izstāde “J.B.A.C.H.M.A.R.U.Z.” (Parka ielā 23)
  • No 1. decembra līdz 30. decembrim – turpinās Latviskās dzīvesziņas biedrības “Saulesrits” dalībnieču austo jostu izstāde (Parka ielā 23)
  • No 1. līdz 30. decembrim – izstāde “Ziemassvētku rota” Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)
  • No 1. līdz 30. decembrim – literatūras izstāde “Lai Ziemassvētki sirdi vij ar prieku!” (Parka ielā 23)
  • No 1. decembra – Jauno grāmatu dienas jaunieguvumu – daiļliteratūras un nozaru literatūras izstāde (Parka ielā 23)
  • No 9. decembra – jaunāko grāmatu izstāde – “Decembra jaunumi” Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)

Eiropas Savienības informācijas punkts (Tālrunis 64070710)

• Grāmatas, bukleti un citi informācijas resursi par Latvijas integrāciju ES un procesiem ES.
  • Uzziņas par Eiropas Savienību.
  • Konsultācijas un apmācības par informācijas avotiem Eiropas Savienības jautājumos.
  • Datu bāze “Nozare.lv” un aktuālākā Eiropas Savienības nozares informācija.
  • Bezmaksas datori ar interneta pieslēgumu.

Apmācības (Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29283652 vai rakstot uz e-pastu: bronislava.sauka@limbazi.lv):

• Datorapmācības iesācējiem;
  • IT lietpratēju klubs;
  • Barjeras pārvarēšana angļu sarunvalodā;
  • Angļu valoda ar priekšzināšanām;
  • Angļu valoda iesācējiem;

Apmācības ir bezmaksas

Profesionālie pasākumi bibliotekāriem

• 1. – 8. decembris Limbažu un Alojas novadu publisko bibliotēku konkursa “Cik gaiša mana Gaismas pils?” noslēgums, iesūtīto darbu izvērtēšana
  • 2. decembrī – 2016. gada akcijas Atbalsts lauku bibliotēkām noslēguma sarīkojums  Vidzemes koncertzālē Cēsīs
  • 9. decembrī  – profesionālā konkursa uzvarētāju apbalvošana Limbažu Galvenās bibliotēkas 130 gadu jubilejas pasākumā “Mazā bilžu rāmītī  (I. Ziedonis)

Piedāvājums:

• Ar datoriem aprīkotas klusās darba telpas individuālam un grupu darbam, attālinātās darba vietas – “mazais birojs” uzņēmējiem
  • Ārtelpā pie  LGB, Parka ielā 23 – grāmatu nodošanas iekārta 24 stundas diennaktī.
  • Apmācību, pasākumu telpu un terases noma (pieteikt pa tālr. 29283652)
  • Bibliotēkas apskates ekskursijas (pieteikties pa tālruni 29479811)
  • Bezmaksas pieeja datubāzēm: news.lv,  letonika.lv, nozare.lv (LETA biznesa portāls),  Limbažu un Alojas novadu bibliotēku kopkatalogs, grāmatu rezervēšana un lasīšanas termiņa pagarināšana internetā limbazi.biblioteka.lv/Alise. Portālā filmas.lv iespējams noskatīties vairāk kā 100 latviešu filmas.