Dalības maksa: LBB biedriem, Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas, Latvijas Skolu bibliotekāru biedrības un Latvijas Muzeju biedrības biedriem 40 EUR, pārējiem 50 EUR.

Dalības maksā iekļauts: 2 brokastis, 2 pusdienas, naktsmītne kempingā, dienas un nakts aktivitātes.

Dalības maksā nav iekļauts: transporta izmaksas nokļūšanai uz pārgājiena starta vietu un atpakaļ no tās, jo transports katram iespējams arī individuāls; vakariņas kempingā plānotas kā pašu organizēta maltīte zaļumos ar augusta labumiem.

Velosipēdu noma netiek piedāvāta.

Pieteikšanās līdz 20. jūlijam, aizpildot  tiešsaistes pieteikuma anketu un 5 darba dienu laikā pēc LBB uzaicinājuma saņemšanas samaksājot dalības maksu.

Atteikuma gadījumā dalības maksa nav atgūstama. Dalībnieku skaits – ierobežots (18 dalībnieki).

Detalizētāka informācija pārgājiena dalībniekiem būs pieejama augustā sākumā.

Atklājam Sēliju kopā!

Informāciju sagatavoja:
LBB Bērnu un skolu bibliotēku sekcijas vadītāja
Aija Jankava