Ilgus gadus Pārdaugavas bibliotēka atradās avārijas stāvoklī esošā ēkā Pārdaugavas ielā 16. 2008. gadā tika pieņemts lēmums izstrādāt bibliotēkas ēkas rekonstrukcijas tehnisko projektu, bet ekonomiskā situācija valstī ienesa savas korekcijas un radās jauns risinājums: pārcelt bibliotēku uz citām telpām, kas atrodas iedzīvotājiem ļoti ērtā un izdevīgā vietā – Pārdaugavas mikrorajona centrā, līdz ar to nodrošinot bibliotekāros pakalpojumus visiem Daugavas otrā krasta iedzīvotājiem.

Jaunā bibliotēka iekārtota J. Raiņa 6. vidusskolas ēkas 1. stāvā un aizņem telpas ar kopējo platību 150 m2. Bibliotēkai ir nodrošināta atsevišķa ieeja no stadiona puses.

Ņemot vērā bibliotēkas nelielo telpu platību, lietotāju ērtībai izveidota vienota lasītāju apkalpošanas zona, kurā pārdomāti un kompakti izvietots abonements, bērnu nodaļa, pieejams bezmaksas internets un 40 periodiskie izdevumi latviešu un krievu valodās. Bibliotēkā ir iespēja bezmaksas izmantot arī bezvadu internetu, datubāzes, noskatīties jaunākās latviešu filmas portālā www.filmas.lv, saņemt profesionālas konsultācijas, piedalīties dažādās bibliotēkas aktivitātēs, kā arī lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Jaunajās telpās patīkams pārsteigums sagaidīs bērnus un jauniešus – krāsainas mēbeles, rotaļlietas, iespēja noskatīties skaistākās multfilmas u.c.

29. maijā bibliotēka sāks apkalpot savus lasītājus parastajā darba režīmā. Laipni lūdzam Pārdaugavas iedzīvotājus jaunajās bibliotēkas telpās!

Bibliotēkas darba laiks:

Darbdienas  11.00 – 18.00;
Sestdiena 10.00 – 17.00;
Svētdiena, pirmdiena – brīvdienas.