Trešdien, 11. novembrī, plkst. 19:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ātrijā notiks Lāčplēša dienai veltīts koncerts “Daugav’ abas malas mūžam nesadalās”. Ar tautā iemīļotu un patriotisku dziesmu programmu apmeklētājus priecēs LNB koris “Sapnis”. Ieeja bez maksas.

Programmā: I. Arnes, P. Barisona, M. Brauna, Z. Liepiņa, L. Ritmanes, R. Tigula kompozīcijas un latviešu tautasdziesmas.

Kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente: I. Rīsmane-Lūse
Koncertmeistare: Ē. Apeine
Solists: J. Mols
Kora diriģentes un vokālās pedagoģes: B. Danovska, M. Feldmane, L. Poļakova.

Aicinām ņemt līdzi svecītes, ko pēc koncerta ap plkst. 20:00 kopīgi dosimies iedegt pie tēlnieka Induļa Rankas veidotās piemiņas zīmes (Pārdaugavā, pie Dzelzceļa tilta), kas veltīta Latvijas armijas uzvarai pār P. Bermonta-Avalova armiju 1919. gadā.

Koncertu rīko: Latvijas Nacionālā bibliotēka un koris “Sapnis”.
Atbalsta: kultūras, izglītības, izklaides un atpūtas institūciju domubiedru grupa “Tuvā Pārdaugava”.