Īpaši viegli ietekmējami ir seniori, kuri ne vien nav pieraduši pie daudzskaitlīgiem un formāta ziņā dažādiem informācijas avotiem, bet arī nereti nemaz neapzinās, ka kāds varētu ļaunprātīgi un apzināti dalīties ar nepatiesu informāciju jeb dezinformāciju.

Kultūras ministrija aicina pievienoties tiešsaistes diskusijai par medijpratību Latvijas senioru vidū, priekšlikumiem situācijas uzlabošanai un pieredzi kā iespēju stiprināt prasmes. Pasākums norisināsies otrdien, 8. februārī, plkst. 11.00 tiešraidē no Latvijas Nacionālās bibliotēkas.

Pasākumu būs iespējams vērot šajā saitē – https://fb.me/e/1Fy0Vts6C.

Diskusijā piedalīsies:
– Agnese Berga, Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas eksperte
– Lilita Kalnāja, Latvijas Senioru Kopienu Apvienības valdes priekšsēdētājas vietniece
– Jānis Jarāns, aktieris un producents
– Broņislava Sauka, Limbažu Galvenās bibliotēkas Mācību centra vadītāja

Diskusiju moderē: Aidis Tomsons

Interesenti varēs vērot pasākumu tiešsaistē Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Facebook kontā. Pasākuma tiešraides laikā mediji un citi interesenti tiek aicināti iesūtīt jautājumus komentāru sadaļā, uz kuriem dalībnieki atbildēs diskusijas noslēgumā.