Kopumā konkursam pieteicās 29 bibliotēkas no visas Latvijas – no Rīgas, Jelgavas, Rēzeknes, Jēkabpils, Līvāniem, Smiltenes, Bauskas, Ludzas, Gulbenes, Leimaņiem, Alojas, Saukas, Engures, Gāliņciema, Lēdurgas, Mārkalnes un citām pilsētām un pagastiem. Aktīvākie dalībnieki bijuši Ventspils novadā, no kura saņemti 4 pieteikumi.

Izskatot iesūtītos pieteikumus, konkursa žūrijas komisija par veiksmīgākajiem video atzina:

• Tukuma bibliotēkas video
  • Pārventas bibliotēkas video
  • Jaunalūksnes bibliotēkas video

Visu trīs bibliotēku pārstāvji, kas iesniedza pieteikumu, saņems solīto konkursa balvu – dāvanu karti 100 EUR vērtībā no grāmatnīcām “Jānis Roze”. Ar uzvarētājiem projekta “Bibliotēka” pārstāvji sazināsies individuāli, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Projekta “Bibliotēka” organizatori saka lielu paldies visiem dalībniekiem par iesaisti konkursā un atbalstu lasīšanas veicināšanai Latvijā. Organizatori informē, ka no visiem saņemtajiem video tiks veidoti video sižeti (montāžas), kas tuvāko mēnešu laikā būs pieejamas projekta “Bibliotēka” sociālo tīklu profilos.

Konkursa ietvaros bibliotekāri tikai aicināti ieteikt grāmatas dažādām paaudzēm:

Bibliotekāru ieteiktās grāmatas bērniem
Bibliotekāru ieteiktās grāmatas jauniešiem