Reklāmas un to veidi katru dienu paplašinās un mainās. Pēdējo gadu laikā ir redzama tendence, ka uzņēmumi izvēlas sabiedrībā zināmus satura veidotājus, kā reklāmas rīku, lai sasniegtu vēlamo mērķauditoriju. Lai gan šķiet, ka šāda tendence jau ir labu laiku, līdz ar sociālo tīklu atjauninājumiem, mainās arī satura veidotāju bizness. Kā šis bizness ir mainījies pēdējo gadu laikā? Kā ideja no uzņēmuma nonāk līdz patērētājam? Kā satura viedotājs pasniedz informāciju sekotājiem? Vai patērētājs uzticas tam, ko publicē satura veidotājs? “Medijpratējs” vēlas, lai ikviens saprastu to saturu, ko patērē un kā strādā satura veidotāju bizness.

“Influencerpratība – nevis atkal, bet no jauna” pasākumā 23. maijā piedalīsies 4 puses, kuras pastāstīs par savu pieredzi par satura veidošanu sociālajos medijos. Piedalīsies uzņēmuma, aģentūras, satura veidotāja un patērētāja pārstāvji. Apmeklētāji varēs uzzināt, kā ir mainījies saturu veidotāju bizness pēdējo gadu laikā un kā ideja nonāk no uzņēmuma līdz patērētājam.

Sarunā piedalīsies:

  • Līga Lugovija, SIA “Brain Games” sabiedrisko attiecību speciāliste;
  • Deniss Aleksandrs Ševeļovs, influenceru aģentūras SIA “Collex” valdes loceklis;
  • Katrīna Karele, satura veidotāja;
  • Ilze Stabinge, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolniece.

Uz pasākumu ir aicināt skolēni, jaunieši, skolotāji, bibliotekāri un citi interesenti, kas vēlas uzzināt padziļinātāk par biznesu ar satura veidotājiem.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar SIA ‘’Collex’’ un LNB Bibliotēku attīstības centru.

 

Informāciju sagatavoja:
biedrība “Medijpratējs”
www.facebook.com/medijpratejs