2018. gada 13. oktobrī plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) notiks jautrs “Ģimeņu sestdienas” pasākums kopā ar grāmatas “Pasakas pupiņu valodā” autori Sanitu Tiltiņu-Balodi. Ieeja bez maksas.

Pupiņu valoda ir sena spēļu valoda Latvijā un tajā runāt spēj ikviens, kam ir vēlme draiskoties un pasaku lasīšanu padarīt par jautru notikumu. Tikšanās reizē ar grāmatas “Pasakas pupiņu valodā” autori Sanitu Tiltiņu-Balodi būs iespēja uzzināt, kā radās šāda grāmata, būs sagatavoti atjautīgi uzdevumi pupiņu valodā un mēlesmežģi, kurus izpildot, varēs nopelnīt balviņas. Tiem, kas par Pupiņu valodu vēl neko nezina, būs iespēja to apgūt, bet tie, kas šajā valodā kaut kad jau ir runājuši, varēs dalīties ar jautriem stāstiem par to.

Papildu informācija:

Ilze Marga

Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre

Latvijas Nacionālā bibliotēka

E-pasts: ilze.marga@lnb.lv