Arī šoreiz grāmatu gardēžiem būs ko izvēlēties no plašā un daudzveidīgā izdevumu klāsta. Turklāt esam īstenojuši arī iepriekš solīto pārsteigumu – mūsu grāmatu vērtētāju un ieteicēju loku papildinājuši Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Latvistikas un baltistikas nodaļas mācībspēki, kuru grāmatu izvēle un anotācijas atšķiras ar īpaši vērīgu un netradicionālu skatījumu. Kopā ar jau zināmajiem grāmatmīļiem un dažādu nozaru LNB ekspertiem anotāciju autoru skaits šajā numurā sasniedzis vienpadsmit. Ja esat izlasījuši labu grāmatu un ir vēlme savas atziņas paust arī pārējiem – aicinām pievienoties grāmatu vērtētāju pulkam arī Jūs! Tāpat kā citkārt, arī šajā numurā pārstāvēts plašs ieteikumu tematiskais aptvērums; iekļautas arī dažas pavisam nesen iznākušas grāmatas.

Lai izdodas iegādāties vai atrast bibliotēku plauktos piemērotāko ikviena gaumei!

LITERATŪRAS CEĻVEDIS

Papildu informācija: