13.septembrī, piektdien, plkst.17.00 Līvānu novada Centrālās bibliotēkas skvērā Dzejas dienām veltīts liriski muzikāls pasākums “Divas māsas rudens krāsās” ar māsām – Raimondu Vazdiku un Elitu Veidemani.
Elita Veidemane – žurnāliste, Atmodas laika personība, rakstniece, kura vienmēr bijusi latviešu tautai svarīgo notikumu centrā, kurai vienmēr ir bijis savs viedoklis. Raimonda Vazdika – dzejniece, dziedātāja, aktrise, horeogrāfe, spoža, radoša personība. Talantīgās māsas lasīs savu dzeju, dziedās un runās par aktuālo mūsu dzīvē.

Laipni lūgti rudens pasākumā ar Elitu Veidemani un Raimondu Vazdiku, svinēsim Dzejas dienas kopā!

Mūsu bibliotēka piedāvā lasītājiem iepazīties ar Raimondas Vazdikas dzejoļu krājumiem “Rētas un zelts” un “Neremdināmi”, kā arī Elitas Veidemanes grāmatām “Vīrieši manā mūžā”, Latvietis vējā”, “Rudens leģenda Raimonds Pauls”, “Mani Atmodas dārgumi”, “Zemdegas gruzd”, “Dzelzgriezējs un dūja”.

Ziņu sagatavoja:
Dzidra Kalvāne