27. septembrī pulksten 13.00 dzejas un grāmatu draugi laipni aicināti piedalīties Dzejas dienu cikla noslēguma pasākumā dzejnieka Edvarda Treimaņa-Zvārguļa mājā “Leukādija” Priekuļu pagastā.

Programmā:

• Viesojas dzejnieces Daina Sirmā un Sarmīte Radiņa
  • Bijušā Cēsu teātra literāri muzikāls dzejas lasījums “Viņi satiekas šodien”. Režisore Rasma Bērziņa, komponists Juris Krūze
  • Piemiņas brīdis dzejnieka Edvarda Treimaņa-Zvārguļa atdusas vietā
  • Sarunas pie tējas tases
  • Literatūras izstādes “Dzejas dienu viesu grāmatas” un “Jaunumi Cēsu Centrālās bibliotēkas Novadpētniecības literatūras lasītavas krājumā”

Bezmaksas autobusa maršruts:
Priekuļi plkst. 12.00 (stāvlaukumā pie novada domes) – Cēsis 12.15 (viesnīca “Kolonna Hotel Cēsis”, Vienības laukums 1) – Liepa 12.35 (pieturā pie Liepas pamatskolas) – “Leukādija”

Pēc pasākuma: “Leukādija” – Liepa – Cēsis – Priekuļi

Organizē Cēsu Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Priekuļu pagasta bibliotēku, Treimaņu dzimtu, režisori Rasmu Bērziņu un aktieriem

Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Cēsu novada pašvaldība, Priekuļu novada pašvaldība, Treimaņu dzimta

Plašāka informācija par dzejniecēm