Triju Zvaigžņu ordeņa III šķira piešķirta teātra režisoram un pedagogam Ādolfam Šapiro, bet Triju Zvaigžņu ordeņa IV šķira piešķirta litertatūrzinātniecei, Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Latvistikas un baltistikas nodaļas Latviešu literatūras vēstures un teorijas katedras literatūras teorijas profesorei, Latvijas Zinātņu akadēmijas korespondētājloceklei, Dr.philol. Ausmai Cimdiņai.

Tāpat Triju Zvaigžņu ordeņa IV šķira piešķirta gleznotājam, Latvijas Zinātņu akadēmijas goda loceklim Jāzepam Pīgoznim un Latvijas Kultūras akadēmijas rektoram, Audiovizuālās un teātra mākslas katedras profesoram Jānim Siliņam.

Triju Zvaigžņu ordeņa V šķira piešķirta fotogrāfam Uldim Briedim, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktrisei Ludmilai Golubovai, kā arī Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu kuratorei, Dr.art. Dacei Lambergai un Bulgārijas kultūras darbiniecei, tulkotājai un atdzejotājai Aksīnijai Todorovai Valkovai (Aksīnijai Mihailovai).

Atzinības krusta IV šķira piešķirta ilggadējai “Latvijas Televīzijas” režisorei Svetlanai Rudzītei un pianistam, komponistam un dziedātājam Uldim Stabulniekam, bet Atzinības krusta V šķira piešīrta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītājai Silvijai Tretjakovai.