30. augustā pulksten 12:00 Jelgavas Zinātniskā bibliotēka un Mākslas studija “Mansards” aicina uz Brīvdabas mākslas grāmatas atvēršanas svētkiem pie Zinātniskās bibliotēkas.

Tā būs pirmā grāmata, kura izvietota uz sienām drūmajā ejā starp Jelgavas Zinātnisko bibliotēku un dzīvojamo māju Akadēmijas ielā 28. Šī ir tā reize, kad būs redzamas brīnišķīgas pārvērtības. Māksla uzrunās ikvienu no mums un tā būs pieejama jebkurā laikā un jebkuros laikapstākļos. Māksla ir spēja saskatīt neikdienišķo ikdienišķajā un vienkāršo neparastajā. Jelgavā atkal būs viens neparasts un vienkāršs stūrītis, kurā cilvēkam justies labi.

Lai uzburtu īpašo noskaņu, gaidīsim lasītājus, jelgavniekus, pilsētas viesus, māksliniekus būt klāt šī brīnuma atvēršanas brīdī!