Semināru vadīs EIFL-PLIP ietekmes vadītāja Ugne Lipeikaite un IFLA biedru iesaistes speciāliste Kristīne Paberza-Ramiresa. Viņas diskutēs par to, kādi statistikas dati un rādītāji publiskajām bibliotēkām būtu jāuzkrāj un kā tos izmantot saistošu stāstu veidošanā.

Ikviens interesents aicināts pieslēgties semināra tiešraidei 2021. gada 29. janvārī plkst. 15.00. Pasākums ilgs pusotru stundu un būs skatāms Occupy Library “Facebook” lapā. Nepieciešama reģistrācija.

Dalība seminārā bez maksas.

Papildinformācijai:
Anca Râpeanu
Projektu vadītāja
occupylibrary@progressfoundation.ro

Projekta “Occupy Library Innovators Hub” mērķis ir parādīt un izplatīt novatoriskas idejas Centrālās un Austrumeiropas, Melnās jūras, Kaukāza un Kaspijas reģiona publisko bibliotēku starpā. Tas nodrošina iespēju dalīties labajā praksē publisko bibliotēku pakalpojumu ieviešanā un veicināt bibliotēku iekļaušanos savās kopienās.

Pēc IFLA informācijas sagatavojusi:
Kristīne Deksne
Latvijas Nacionālā bibliotēka