Lasīšanas veicināšanas programma „Bērnu un jauniešu žūrija” tiek īstenota jau piecpadsmito gadu. „Vecāku žūrija” tika pievienota programmai 2012. gadā, lai popularizētu lasīšanu kā ģimeni saliedējošu un paaudzes vienojošu nodarbi, kur tuvinieki cits citu atbalsta un iedrošina, kopīgi pārrunā izlasīto un apspriež grāmatās gūtās atziņas.

Šogad lasītāju vērtējumam tiek piedāvātas 28 grāmatas. To vidū – gan latviešu oriģinālliteratūra, gan īru, vācu, franču, amerikāņu, zviedru, somu un islandiešu autoru darbu tulkojumi. Vērtējamās grāmatas ir sadalītas pa vecumposmiem: 5+, 9+, 11+, 15+ un literatūra vecākiem. Ikviens dalībnieks var brīvi izvēlēties sevi interesējošas grāmatas no jebkuras vecuma grupas. Pieaugušie var lasīt gan vecākiem paredzētās grāmatas, gan tās, ko lasa viņu bērni.

Programma „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” ir atvērta ikvienam interesentam. Lai piedalītos, dodieties uz tuvāko LCB filiāli, vaicājiet bibliotekāram pēc programmas kolekcijā iekļautajām grāmatām, izvēlieties un izlasiet sešas no tām un izvērtējiet lasīto, aizpildot bibliotekāra piedāvātu elektronisku anketu.

Gaidām programmas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” dalībniekus LCB filiālēs:

• Bērnu bibliotēkā “Zīlīte”, Mihoelsa ielā 58, tālr. 65421750
  • Gaismas bibliotēkā, Gaismas ielā 9, tālr. 65455648
  • Jaunbūves bibliotēkā, 18.Novembra ielā 161, tālr. 65438173
  • Pārdaugavas bibliotēkā, Komunālajā ielā 2, tālr. 65423339
  • Ceriņu bibliotēkā, Lauska ielā 16, tālr. 65430660
  • Piekrastes bibliotēkā, Aveņu ielā 40, tālr. 65430311

Piedalies un kļūsti par grāmatu ekspertu! Gūsti jaunus iespaidus un interesantu pieredzi!