Foruma mērķis: iedvesmot Latvijas bibliotekāro sabiedrību rosināt bērnu un jauniešu patiesu interesi par lasīšanas prieku, iekļaujoties programmas “Latviešu grāmatai 500” 2024. gada tēmā – bibliotēkas un lasīšana.

Foruma organizētāji aicina šo dienu izbaudīt, domājot un runājot par lasītpatiku, kā arī baudīt citas kultūras aktivitātes, ko piedāvā Siguldas pilsēta.

Foruma dienas rīts iesāksies ar kaligrāfijas un papīrmākslas darbnīcām, kā arī foruma dalībniekiem būs iespēja izvēlēties vienu no paralēlajām aktivitātēm, kurā piedalīties. Visas dienas garumā varēsiet satikt kolēģus, tīkloties interesantās sarunās un iedvesmoties no citu stāstiem un satikšanās iespējām.

Foruma programma

Dalība forumā iespējama, tikai iepriekš piesakoties šeit. Pieteikšanās tiks slēgta, ja dalībnieku skaits būs sasniedzis maksimālo. (Pieteikšanās ir slēgta!)

Forums notiek norišu cikla “Latviešu grāmatai 500” ietvaros ar LR Kultūras ministrijas, Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Siguldas novada pašvaldības un Latvijas Bibliotekāru biedrības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Kļaviņa